PROJEKTY MAŁEJ ARCHITEKTURY

W Naszym asortymencie mamy wiele gotowych projektów, elementów małej architektury.

Można u Nas zakupić gotowe projekty: 

  • nawierzchni, 
  • grilla ogrodowego, 
  • altany, 
  • elementu wodnego, 
  • ławki, 
  • rzeźby do samodzielnego wykonania, 
  • ogrodzenia, 
  • murków oporowych, 
  • wiaty śmietnikowej 
  • czy wiele, wiele innych

 

GOTOWE PROJEKTY OGRODÓW

W ofercie sklepu ogrody-online znaleźć można także gotowe projekty ogrodów. Część działek jest do siebie zbliżona wielkością, część inwestorów chce mieć ogród jak "sąsiad, sąsiadka", więc i takim założeniom wychodzimy na przeciw. Ogrody już gotowe, a jednocześnie tańsze niż projekty indywidualne pod jednostkowe zamówienie, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy samodzielnie chcą zrealizować swój ogród, ale zgodny z planem i fachową wiedzą.

 

PLANNERY

Nasze plannery to świetne rozwiązanie dla tych, którzy zarówno w temacie pielęgnacji jak i realizacji ogrodów nie czują się pewnie.

Jeżeli chcesz zrealizować ogród a nie wiesz jak to zaplanować czy jak nie dać się oszukać ten planner jest idealny dla Ciebie, aby przewidzieć wszystkie wydatki i czas w jakim realizacja zostanie zrobiona.

Jeżeli jednak masz nowy ogród, bądź ogród już istniejący i chcesz mieć pod kontrolą wszelkie prace z tym związane. Chcesz wiedzieć kiedy warto zastosować oprysk, kiedy zacząć pierwszą wiosenną pielęgnację, albo okryć rośliny na zimę. Chcesz wiedzieć kiedy pora zadzwonić do ogrodnika, lub samodzielnie pragniesz zająć się swoim otoczeniem - planner koniecznie musi znaleźć się w Twoim domu.

 

KARTY PODARUNKOWE

Karty podarunkowe i vouchery to bardzo popularna forma na zakup prezentu, z którego obdarowany może skorzystać według własnego uznania.

Nasze karty podarunkowe to idealny sposób na prezent. Zamawiając kartę wystarczy zakupić ją w dowolnej kwocie - może to być kwota z dostępnych w Naszym sklepie projektów i produktów, albo wyższa kwota, która pokryje cały projekt w zamówieniu indywidualnym.

Karta podarunkowa może zatem wynosić 5,00zł, 29,00zł, 100,00zł a nawet 2500,00zł i więcej w przypadku projektów na zamówienie.

 

PROJEKT INDYWIDUALNY / NA ZAMÓWIENIE

Kiedy pragniesz otrzymać projekt indywidualny, pod osobiste zamówienie i własne oczekiwania, gdyż zależy Ci, aby się wyróżnić. Kiedy z gotowych projektów nie możesz wybrać tego odpowiedniego, wymarzonego projektu. W takiej sytuacji możesz zamówić wycenę projektu indywidualnego.

Aby to zrobić, zapraszamy na Naszą stronę firmową z przykładowymi projektami indywidualnymi.

Projekty takie są droższe niż te widoczne w sklepie, gdyż wymagają indywidualnego podejścia i czasu poświęconego na ich przygotowanie. Jednak, aby zobrazować różnicę cenową pomiędzy gotowymi projektami a projektami pod indywidualne zamówienie, na naszej stronie można zapoznać się z przykładowym cennikiem. Zapraszamy zatem na stronę internetową– www.pracownia-aranzacja.pl

 

PYTANIE DO ARCHITEKTA KRAJOBRAZU

Doradztwo za 5zł?

Tak to możliwe.

Od lat wiemy, jak wiele pytań chciałoby się zadać architektowi krajobrazu i jak rzadko klienci mają taką możliwość, szczególnie wtedy kiedy nie zamawiana jest usługa projektu indywidualnego lub nie ma możliwości zamówienia konsultacji czy rozmowy na targach branżowych.

My wychodzimy temu na przeciw. 

Tylko u Nas - odpowiemy na każde pytanie.

Jedno pytanie w cenie 5,00 zł to jedna odpowiedź, która będzie pomocna i wyczerpująca. Możesz zadać tyle pytań ile zechcesz i za każde zapłacisz tylko 5,00 zł

Pytanie może dotyczyć sposobu realizacji danego elementu, doboru roślin, doboru materiałów, pielęgnacji roślin czy trudności związanych z terenem przed jego realizacją, zakupem wymarzonego wyposażenia czy wielu, wielu innych.